Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets mitt, stomme i metall, skiva i plåt, enligt uppgift formgivet av Stig Lindberg för café i Berzeli Park, höjd ca 69 cm, 55x55 cm
Slitage, senare bemålning
910335
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här