Axel Knipschild seriegrafi

Axel Knipschild seriegrafi
Axel Knipschild seriegrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL KNIPSCHILD (Tyskland, 1946-1983): Komposition, signerad och daterad 1973, EA, seriegrafi, ca 61x82 cm

910351

2021-04-30