Torsten Renqvist terracottaskulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Skulptur, padda, monogramsignerad och daterad TR 68, skulpterad terracotta, två delad, höjd ca 5,5, längd 12 cm

910356

2021-04-30