Bordsur Smiths 8 day

Bordsur Smiths 8 day
Bordsur Smiths 8 day
Bordsur Smiths 8 day
Bordsur Smiths 8 day
Bordsur Smiths 8 day
Bordsur Smiths 8 day
Bordsur Smiths 8 day
Bordsur Smiths 8 day

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, brons, Smiths, 8 day, England, 1930/40-tal, urtavla i valnöt, höjd ca 20 cm

Slitage

910357

2021-04-30