Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SCHÄSLONG, sekelskiftet 1900-talets första hälft, textil klädsel, rygghöjd ca 105, längd 185, sitthöjd 42 cm
smärre bruks- och åldersrelaterat slitage
910358
2021-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här