Schäslong

Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHÄSLONG, sekelskiftet 1900-talets första hälft, textil klädsel, rygghöjd ca 105, längd 185, sitthöjd 42 cm

smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

910358

2021-05-04