Klubbat för:
1 100 SEK
1 000 SEK
SKÅL, i etage, nysilver, 1900-tal, med två skålar, i form av blad, samt fågel, höjd ca 29 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis hårt
910362
2021-05-06