Skål i etage nysilver

Skål i etage nysilver
Skål i etage nysilver
Skål i etage nysilver
Skål i etage nysilver
Skål i etage nysilver
Skål i etage nysilver
Skål i etage nysilver
Skål i etage nysilver
Skål i etage nysilver
Skål i etage nysilver

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

SKÅL, i etage, nysilver, 1900-tal, med två skålar, i form av blad, samt fågel, höjd ca 29 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis hårt

910362

2021-05-06