Erik Höglund skulptur glas

Erik Höglund skulptur glas
Erik Höglund skulptur glas
Erik Höglund skulptur glas
Erik Höglund skulptur glas
Erik Höglund skulptur glas
Erik Höglund skulptur glas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HÖGLUND, skulptur glas, ej signerad, höjd ca 35 cm

Bruksslitage

910363

2021-05-05