Erik Höglund skulptur glas
Valmis
2021-05-05
910363
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ERIK HÖGLUND, skulptur glas, ej signerad, höjd ca 35 cm
Bruksslitage