Soffa rokoko
2021-04-30
910366
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SOFFA, rokoko, spår av bemålning, skuren dekor, stoppad sits, rutig klädsel, längd ca 160, sitthöjd 44 cm
Brukslitage, smärre sprickor, lagningar, senare klädsel