Magnus Wallin, fotografi
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAGNUS WALLIN (född 1965): "Anatomic Flop 5", signerad på etikett på baksidan Magnus Wallin, C-print, Ed 2/3, 1 AP, 2003, 55x85 cm
PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Malmö
Ej examinerad ur ram
910374
2021-05-10