Magnus Wallin, fotografi

Magnus Wallin, fotografi
Magnus Wallin, fotografi
Magnus Wallin, fotografi
Magnus Wallin, fotografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAGNUS WALLIN (född 1965): "Anatomic Flop 5", signerad på etikett på baksidan Magnus Wallin, C-print, Ed 2/3, 1 AP, 2003, 55x85 cm

PROVENIENS: Galleri Magnus Åklundh, Malmö

Ej examinerad ur ram

910374

2021-05-10