Fernandez Arman - akryl på duk
Valmis
2021-04-30
910383
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN, (1928-2005): Komposition med stetoskop, signerad Arman, numr 195/250, färglitografi, 55x41 cm
Ej examinerad ur ram