Antonino Sciortin, småbord
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANTONINO SCIORTINO: (2) "Accursio" småbord, för La Cividina, formgivna 2015, lackerad stål, plommonfärgad: diameter 40, höjd 45 cm, grålackerad: 40x80, höjd 36 cm
Smärre bruksslitage, repor
910399
2021-04-30