Antonino Sciortin, småbord

Antonino Sciortin, småbord
Antonino Sciortin, småbord
Antonino Sciortin, småbord
Antonino Sciortin, småbord
Antonino Sciortin, småbord
Antonino Sciortin, småbord
Antonino Sciortin, småbord
Antonino Sciortin, småbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANTONINO SCIORTINO: (2) "Accursio" småbord, för La Cividina, formgivna 2015, lackerad stål, plommonfärgad: diameter 40, höjd 45 cm, grålackerad: 40x80, höjd 36 cm

Smärre bruksslitage, repor

910399

2021-04-30