Fredrik Färg fåtölj

Fredrik Färg fåtölj
Fredrik Färg fåtölj
Fredrik Färg fåtölj
Fredrik Färg fåtölj
Fredrik Färg fåtölj
Fredrik Färg fåtölj
Fredrik Färg fåtölj
Fredrik Färg fåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FREDRIK FÄRG "RE:cover" fåtölj, för Gemla, ull, lackerad trä, sitthöjd ca 43, höjd 100 cm

Bruksslitage, repor

910402

2021-04-30