Peter Freudenthal, litografi

Peter Freudenthal, litografi
Peter Freudenthal, litografi
Peter Freudenthal, litografi
Peter Freudenthal, litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Geometrisk komposition, signerad och daterad 1980, numrerad 2/100, färgserigrafi, ca 40x38 cm

Ram utan glas, gulnad, papper med ytskador

910406

2021-04-30