Peter Dahl 1972

Peter Dahl 1972
Peter Dahl 1972

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Rättegångsscen - "DOM: DUM, DUM DOM", signerad och daterad Peter Dahl -72, provtryck, färglitografi, ca 64x100 cm

Oramad, ytmärken/skador

910424

2021-04-30