Serveringsvagn
2021-05-04
910428
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, gulmetall, laminatskivor i träimitation, underdel med flaskställ, på hjul, höjd 72, 70x38 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage