Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

800 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, gulmetall, laminatskivor i träimitation, underdel med flaskställ, på hjul, höjd 72, 70x38 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

910428

2021-05-04