M Pyk

M Pyk
M Pyk

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (2) Kattbilder, signerad och numrerade Madeleine Pyk, 2/250, färglitografier, bladmått vardera ca 20x20 cm

Oramade

910450

2021-05-10