Bricka mässing barockstil

Bricka mässing barockstil
Bricka mässing barockstil
Bricka mässing barockstil
Bricka mässing barockstil
Bricka mässing barockstil
Bricka mässing barockstil
Bricka mässing barockstil
Bricka mässing barockstil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKA, mässing, 1800/1900-tal, konturerad kant, på fyra fötter, längd ca 49 cm

Med gåvogravyr från 1944, åldersrelaterat slitage

910451

2021-04-30