Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKA, mässing, 1800/1900-tal, konturerad kant, på fyra fötter, längd ca 49 cm
Med gåvogravyr från 1944, åldersrelaterat slitage
910451
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här