Bricka mässing

Bricka mässing
Bricka mässing
Bricka mässing
Bricka mässing
Bricka mässing
Bricka mässing
Bricka mässing
Bricka mässing

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, 1900-talets mitt, hamrad med konturerad kant, längd ca 65 cm

Smärre bruksslitage

910453

2021-04-30