M Pyk
2021-05-12
910464
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Katter - Stockholm, signerad M Pyk, färglitografi, bladmått ca 50x65 cm
Oramad, med dedikation, färgfläck i marginalen