Bruno Mathsson fåtölj
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Jetson", fåtölj, DUX, formgivningsår 1969, kromad benställning med snurrfunktion, klädsel och nackkudde i ljust läder och mocka, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, nötning på armlän, fläckar och repor
910469
2021-04-30