Luktdosa i silver

Luktdosa i silver
Luktdosa i silver
Luktdosa i silver
Luktdosa i silver
Luktdosa i silver
Luktdosa i silver
Luktdosa i silver
Luktdosa i silver
Luktdosa i silver
Luktdosa i silver
Luktdosa i silver
Luktdosa i silver
Luktdosa i silver
Luktdosa i silver

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HOVEDVANDSÆG / LUKTDOSA, silver, Danmark, dekor med fasettslipade glasbitar, delvis förgylld, graverad dekor, stämplad undertill MA 76, höjd 11,5 cm, vikt ca 107 g

910472

2021-04-30