Hans Prentzel pastell

Hans Prentzel pastell
Hans Prentzel pastell
Hans Prentzel pastell
Hans Prentzel pastell
Hans Prentzel pastell
Hans Prentzel pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS PRENTZEL (Tyskland 1880-1956), tidigt 1900-tal, pastoral scen med gäss, signerad Hans Prentzel, pastell, ca 55x42 cm

Lös ur ram

910477

2021-04-30