Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS PRENTZEL (Tyskland 1880-1956), tidigt 1900-tal, pastoral scen med gäss, signerad Hans Prentzel, pastell, ca 55x42 cm
Lös ur ram
910477
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här