B&O Beomaster 900 med högtalare
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
B&O, BEOMASTER 900, reciver, med HÖGTALARE 1 par, tryckkammarhögtalare typ B, fanerade i jakaranda, 1960-talets andra hälft, reciverns höjd 14, 43x21, högtalarens höjd 28, 15x25 cm, citesintyg medföljer
En högtalare med mindre hörnskada ej funktionstestad
910482
2021-04-29