B&O Beomaster 900 med högtalare

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

B&O, BEOMASTER 900, reciver, med HÖGTALARE 1 par, tryckkammarhögtalare typ B, fanerade i jakaranda, 1960-talets andra hälft, reciverns höjd 14, 43x21, högtalarens höjd 28, 15x25 cm, citesintyg medföljer

Kuntoraportti

En högtalare med mindre hörnskada ej funktionstestad

910482

Päivämäärä:

2021-04-29