M Pyk
2021-05-13
910485
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Röd lada, signerad Madeleine, färglitografi, bladmått ca 76x55 cm
Oramad, med dedikation, hanteringsveck