Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
HANS LINDROTH (född 1938): "Högbergsgatan", signerad Hans Lindroth, handkolorerad etsningl, motivmått ca 21x28 cm
910487
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här