Hans Lindroth etsning

Hans Lindroth etsning
Hans Lindroth etsning
Hans Lindroth etsning
Hans Lindroth etsning
Hans Lindroth etsning
Hans Lindroth etsning
Hans Lindroth etsning
Hans Lindroth etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HANS LINDROTH (född 1938): "Högbergsgatan", signerad Hans Lindroth, handkolorerad etsningl, motivmått ca 21x28 cm

910487

2021-05-03