Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), "Stilleben med potatis", signerad och numrerad v. Schantz 76, 73/160, färglitografi, bladmått ca 53x45cm
910497
2021-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här