Phlip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), "Stilleben med potatis", signerad och numrerad v. Schantz 76, 73/160, färglitografi, bladmått ca 53x45cm

910497

2021-05-03