M Pyk

M Pyk
M Pyk
M Pyk
M Pyk

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): (2) Vinterspel samt Porträtt, signerade, litografier, ca 40x30 respektive 50x33 cm

Oramade, med dedikation, ytmärken

910498

2021-05-14