Lampfot koppar

Lampfot koppar
Lampfot koppar
Lampfot koppar
Lampfot koppar
Lampfot koppar
Lampfot koppar
Lampfot koppar
Lampfot koppar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAMPFOT, jugend, 1900-talets första hälft, hamrad koppar, höjd upp till sockel ca 45 cm

Ej funktionstestad, smärre stötskador, ngt sned sockel

910500

2021-04-30