Gunghäst tidigt 1900-talet

Gunghäst  tidigt 1900-talet
Gunghäst  tidigt 1900-talet
Gunghäst  tidigt 1900-talet
Gunghäst  tidigt 1900-talet
Gunghäst  tidigt 1900-talet
Gunghäst  tidigt 1900-talet
Gunghäst  tidigt 1900-talet
Gunghäst  tidigt 1900-talet

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNGHÄST, tidigt 1900-tal, bemålat trä, läderdetalj på öron, hästhårs svans, höjd ca 62 cm.

Åldersrelaterat kraftigare bruks och åldersrelaterat slitage med lagning och färgbortfall, Patina

910502

2021-05-04