Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): (2) Fjädrar, signerade, litografier, bladmått ca 66x50 respektive 76x57 cm
Oramade, med dedikationer, hanteringsveck
910503
2021-05-15
Gör en kostnadsfri värdering här