Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARIN NILSSON (1884-1973): Sittande kvinna på sten, signerad och daterad Carin Nilsson 1930, gips, höjd 25 cm
Repor, mindre nagg
910505
2021-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här