Carin Nilsson skulptur i gips

Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips
Carin Nilsson skulptur i gips

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARIN NILSSON (1884-1973): Sittande kvinna på sten, signerad och daterad Carin Nilsson 1930, gips, höjd 25 cm

Repor, mindre nagg

910505

2021-05-01