Skrin marmor

Skrin marmor
Skrin marmor
Skrin marmor
Skrin marmor
Skrin marmor
Skrin marmor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIN, marmor och mässing, 1900-tal, höjd ca 5,5, 14x9,5 cm

smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

910514

2021-05-05