Skåp mahogny

Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny
Skåp mahogny

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP på ben, 1900-talets början, fanerat i mahogny, svängd form, inredd med hyllplan, sarg med lådor, höjd 131, 105x41 cm, nyckel finns

910526

2021-05-04