Salglåsgevär

Salglåsgevär
Salglåsgevär
Salglåsgevär
Salglåsgevär
Salglåsgevär
Salglåsgevär
Salglåsgevär
Salglåsgevär
Salglåsgevär
Salglåsgevär
Salglåsgevär
Salglåsgevär

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 2 st, 1800-talest först hälft, omarbetade armegevär, längd ca 146 resp. 116 cm

Slitage och skador, delar saknas

910533

2021-05-07