fat Fornasetti

fat  Fornasetti
fat  Fornasetti
fat  Fornasetti
fat  Fornasetti
fat  Fornasetti
fat  Fornasetti
fat  Fornasetti
fat  Fornasetti

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PIERO FORNASETTI, fat, porslin, Italien, 1900-talets mitt, blå glasyr med gulddekor, stämplade Fornasetti Milano, Made in Italy, mått ca 18x18 cm

bruksslitage, nött dekor

910538

2021-05-07