Piedestal
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
PIEDESTAL, 1800-tal, empirestil, skuren dekor, lejontassar, förgylld samt bronserad, höjd 150 cm
Kuntoraportti
Avslag, sprickor, dekor i vitmetall med skador
910540
Päivämäärä:
2021-05-01