Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

PIEDESTAL, 1800-tal, empirestil, skuren dekor, lejontassar, förgylld samt bronserad, höjd 150 cm

Kuntoraportti

Avslag, sprickor, dekor i vitmetall med skador

910540

Päivämäärä:

2021-05-01