Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, allmoge, ändrat från flintlås, helstock i björk med stålbeslag, kolvlåda, längd ca 138 cm

Slitage och skador

910542

2021-05-07