Trädgårdsurnor, ett par, gjutjärn

Klubbat för:

4 400 SEK

3 500 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 2 st, 1900-tal, gjutjärn, höjd ca 75 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage

910545

2021-05-10