Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
K-G NILSON (född 1942): komposition , signerad och daterad KG Nilson 1974, numrerad 68/110, dagermått 31/150, färgserigrafi, ca 65x51 cm
Lös blad med passepartout
910547
2021-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här