Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDVIN OLLERS (1888-1959): Blomsterstilleben, signerad E. Ollers och daterad 1945, olja på duk, ca 65x49 cm
910548
2021-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här