Edvin Ollers oljemålning

Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning
Edvin Ollers oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS (1888-1959): Blomsterstilleben, signerad E. Ollers och daterad 1945, olja på duk, ca 65x49 cm

910548

2021-05-01