Lodbössa allmoge

Lodbössa allmoge
Lodbössa allmoge
Lodbössa allmoge
Lodbössa allmoge
Lodbössa allmoge
Lodbössa allmoge
Lodbössa allmoge
Lodbössa allmoge

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LODBÖSSA, svensk, 1800-tal, med slaglås, oktagonal räfflad pipa, svärtad helstock, kolvlåda, längd ca 123 cm

Slitage, sakdor och lagningar

910554

2021-05-07