Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LODBÖSSA, svensk, 1800-tal, med slaglås, oktagonal räfflad pipa, svärtad helstock, kolvlåda, längd ca 123 cm
Slitage, sakdor och lagningar
910554
2021-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här