Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SALONGSBORD, 1800-talets första hälft, Louis XVI-stil, skuren dekor, förgyllt, profilerad skiva i kalksten, höjd 79, 82x45 cm
Omarbetad, bruksslitage
910557
2021-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här